Vbox7
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Vbox7

Добре Дошли
 
ИндексИндекс  ЗбИжЗИЙЗбИжЗИЙ  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  

 

 Admin-Spam oO ?!

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
CrownBrown
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 2
Age : 32
Registration date : 06.02.2010

Admin-Spam oO ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Admin-Spam oO ?!   Admin-Spam oO ?! EmptyСъб Фев 06, 2010 6:40 pm

Значи правя си аз тема за това което ме интересува, и след 5 секунди гледам 1 ново съобщетиние, отварям и гледам следната простотия:

Цитат :
Благодаря че се регистрираахте в моя Форум!
Първите двама които напишат по 200 коментара ще станат Администратори

Абе, левчо! Кой е умрял да стане администратор в тоя запустял форум бе ? 101 потребитела - 600 коментара, в момента 1 онлайн ( това съм аз ), та кой е заритал да става админ в тоя келяв форум?! Баахти спамера грозен си!
Върнете се в началото Go down
Hermesa
Начинаещ
Начинаещ



Брой мнения : 1
Age : 24
Registration date : 14.05.2012

Admin-Spam oO ?! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Admin-Spam oO ?!   Admin-Spam oO ?! EmptyВто Май 15, 2012 2:15 pm

CrownBrown написа:
Значи правя си аз тема за това което ме интересува, и след 5 секунди гледам 1 ново съобщетиние, отварям и гледам следната простотия:

Цитат :
Благодаря че се регистрираахте в моя Форум!
Първите двама които напишат по 200 коментара ще станат Администратори

Абе, левчо! Кой е умрял да стане администратор в тоя запустял форум бе ? 101 потребитела - 600 коментара, в момента 1 онлайн ( това съм аз ), та кой е заритал да става админ в тоя келяв форум?! Баахти спамера грозен си!


xaxaxa пък мене ме баннаха в вбок7 за спам ^-^
Върнете се в началото Go down
 
Admin-Spam oO ?!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Vbox7 :: За Vbox7 :: За Vbox7-
Идете на: